Kup

KUP Z NAMI NIERUCHOMOŚĆ

Planujesz zakup nieruchomości w celach prywatnych lub inwestycyjnych? Obawiasz się wad prawnych czy konsekwencji finansowych? Masz wizję nieruchomości, ale nie wiesz jak ją zrealizować? Te  i inne rozterki z rynku nieruchomości są nam dobrze znane.

Oferujemy Tobie kupno nieruchomości z pomocą GUARDIAN PREMIUM ESTATES. Pozwól nam otoczyć się strefą komfortu Premium na którą zasługujesz. Standardem marki Premium jest dawanie klientom więcej niż mogliby się tego spodziewać.

Nawiązując z nami współpracę osiągasz obiektywne korzyści.

Etapy i korzyści ze współpracy przy zakupie nieruchomości:

  • Poznaj klienta-jesteśmy Twoim ambasadorem,
  • Pomoc w poszukiwaniach-odnajdźmy perłę w morzu ofert,
  • Pomoc podczas prezentacji nieruchomości – dżentelmeńska wizyta,
  • Pomoc w negocjacjach-złoty środek,
  • Pomoc formalno-prawna-meandry paragrafów,
  • Pomoc w finansowaniu-produkt „szyty na miarę”,
  • Gwarancja bezpieczeństwa-Twój spokój ducha,
  • Oszczędność czasu i pieniędzy-Twój czysty zysk

Poznaj klienta – jesteśmy Twoim ambasadorem

Zanim Ty poznasz nas, to najpierw my chcemy poznać Ciebie. Przedstaw nam swoje potrzeby,  plany inwestycyjne czy też marzenia o nieruchomości. Określ m.in.: rodzaj nieruchomości, lokalizację, przedział cenowy, przewidywany czas zawarcia umowy a my uczynimy wszystko by te założenia zrealizować.

Znając Twoje potrzeby możemy przedstawić Tobie transparentną współpracę w formie umowy. Za realizację odpowiadamy licencją zawodową pośrednika nieruchomości oraz posiadanym ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej. Akceptując warunki, stajemy się niejako ambasadorem Twoich spraw.

Pomoc w poszukiwaniach-odnajdźmy perłę w morzu ofert

Przyznasz, że mnogość ofert może przyprawić o zawrót głowy. Posiadamy bazę własnych ofert oraz współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości. Każda oferta jaka istnieje na rynku jest z nami w Twoim zasięgu. Dodatkowym atutem jest prezentacja ofert tzw. off the market, czyli ofert pozarynkowych, których przywilej poznania mają nasi klienci. Nie ma rzeczy niemożliwych, z nami szybko znajdziesz interesującą nieruchomość-  naszą perłę wyłowioną z morza ofert.

Pomoc podczas prezentacji  nieruchomości–dżentelmeńska wizyta

Przedstawiliśmy Tobie kuszącą propozycję? Czas by w końcu ją osobiście poznać. Zawsze jesteśmy u Twego boku i bacznie Ciebie wspieramy. Z racji swojego doświadczenia wiemy, na co zwracać uwagę przed kupnem. To co może umknąć Tobie nie umknie nam. Tobie udzielać się mogą emocje, my zaś obiektywnie oceniamy sytuację. Po dżentelmeńskiej wizycie  przedstawimy Tobie nasze spostrzeżenia ułatwiające podjęcie trafnej decyzji.

Pomoc w negocjacjach-złoty środek,

Jesteś zainteresowany ofertą, więc przechodzimy do negocjacji. Dzięki naszemu doświadczeniu zyskujesz przewagę. Znajomość technik negocjacji sprawia, że mamy większe szanse na ostateczny sukces. Dzięki nam możesz zyskać więcej niż sam jesteś w stanie sobie wyobrazić. Robimy wszystko by w negocjacjach znaleźć złoty środek.

Pomoc formalno-prawna-meandry paragrafów

Zabezpieczenie interesów naszych klientów to fundament naszego działania. Każdy etap jest skrupulatnie analizowany pod względem formalnym. Weryfikujemy stan prawny nieruchomości oraz zawierane umowy. Błędy formalne lub wady prawne mogą opóźnić zakup lub całkowicie go zdyskwalifikować. Pomagamy w zebraniu wszelkiej niezbędnej dokumentacji. Pomoc stricte prawna nie jest przedmiotem licencji pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, nie boimy się do tego przyznać. Dlatego współpracujemy z notariuszami oraz radcami prawnymi. Nie martw się, wspólnie przebrniemy przez wszelkie meandry paragrafów.

Pomoc w finansowaniu-produkt ,,szyty na Twoją miarę”

Oferujemy kompleksową obsługę w finansowaniu zakupu nieruchomości, niezależnie od jej rodzaju. Doświadczenie zdobyte na stanowiskach menedżerskich  w bankowości stanowi naszą istotną przewagę nad naszą konkurencją. Pozyskujemy środki pod indywidualne wymagania. Proponowany Tobie produkt finansowy jest „szyty na Twoją miarę” niczym garnitur z londyńskiej  ulicy Savile Row.

Gwarancja bezpieczeństwa-Twój spokój ducha

Ryzyko jest elementem każdej inwestycji czy transakcji. Z racji doświadczenia obiektywnie je formułujemy i  przedstawiamy metody jego minimalizowania. Nadzorujemy cały proces zakupu  od chwili przedstawienia oferty, poprzez prowadzenie negocjacji i sfinalizowanie transakcji u notariusza. Bezpieczeństwo jest fundamentem naszej działalności. Zapewnienie Tobie spokoju ducha jest dla nas bezcenne.

Oszczędność czasu i pieniędzy-Twój czysty zysk

W biznesie mówi się, że czas to pieniądz. Za naszych klientów staramy się robić wszystko, by w tym czasie zajęli się oni tym co dla nich istotne.

Z nami wymiernie zyskasz, bo działamy zgodnie ze standardami Premium. Uprzedzamy Ciebie przed wątpliwymi okazjami-byś nie stracił, negocjujemy dla Ciebie-byś zyskał. Twoim czystym zyskiem są Twój czas i pieniądze.

Naszym zyskiem jest zadowolenie naszego Klienta i przekonanie, że nie raz do nas wróci i z chęcią nas będzie polecał.

post na fb2