Zespół

“Twoja osobista marka to obietnica dla Twoich klientów…obietnica jakości, spójności, kompetencji i niezawodności” – Jason Hartman

Przemysław Kram

CEO
Licencja PFRN nr 26210
+48 502686002
p.kram@guardian-pe.eu

Twórca marki Guardian Premium Estates. Absolwent Akademii Rolniczej w Szczecinie na kierunku Ekonomia o specjalizacji Rachunkowość i Finanse oraz Zarządzania i Kompetencji Menedżerskich na Uniwersytecie Szczecińskim.

Manager z multi branżowym doświadczeniem, od 15 lat rozwijający swoje kompetencje pracując na stanowiskach Managerskich w największych instytucjach finansowych w Polsce i renomowanych specjalistycznych podmiotach branżowych w obszarach finansów, rynku nieruchomości, inwestycji kapitałowych, bankowości inwestycyjnej, Private Bankingu oraz Wealth Managementu , branży OZE i Capital Resourcingu.

Posiada licencję zawodową Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 26210 nadaną przez PFRN.

Link do szczegółowego przebiegu kariery zawodowej na portalu linkedin.

https://www.linkedin.com/in/przemys%C5%82aw-k-357902b3/

Marcin Majkut

Personal Premium Estates Director
Licencja PFRN nr 9950
+48 790529561
m.majkut@guardian-pe.eu

Całą karierę zawodową związany jest z branżą nieruchomości. Ukończył z wyróżnieniem studia wyższe kierunkowe na ZUT w Szczecinie – Gospodarka Nieruchomościami. Zawodowe szlify zdobywał w jednym z najstarszych, działających w klasycznej formie renomowanych Biur Nieruchomości w Szczecinie. Licencję zawodową Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 9950 uzyskał w 2008 roku. Specjalizuję się w transakcjach na rynku wtórnym i pierwotnym.

Piotr Babczyński

Art Director
+48 792808816
biuro@guardian-pe.eu

Wierzy, że piękne wnętrza zasługują na doskonałe fotografie. Film i fotografia to jego pasja, która daje mu możliwość realizacji własnych pomysłów.  Jego zmysł artystyczny i bogate doświadczenie gwarantuje klientom Guardian Premium Estates niebanalne sesje zwieńczone profesjonalną prezentacją.

Ukończył branżowe kursy i szkolenia:

  • Drone Photography For Real Estate
  • 3D Virtual Tour and Real Estate Photography Business Course
  • Mastering Architecture and Real Estate Photography
  • Drone Photography For Real Estate
  • Udemy
  • How To Make Money With Enfuse For Real Estate Photography
  • Phantom & Mavic Filmschool 2 – more killer shots, 360 pano’s
  • Adobe Premiere Pro CC: Łatwy Montaż Wideo w Premiere Pro

Jeżeli w najbliższym czasie planujesz kupno lub sprzedaż nieruchomości albo inwestycję związaną z obszarem rynku nieruchomości i zależy Ci na jakości, doświadczeniu i wysokich manierach , skorzystaj z Naszych kompetencji i pozwól Nam zbudować dla Ciebie i dla Twoich bliskich ekosystem bezpieczeństwa, komfortu i zaufania.

Postaw na jakość, renomę i doświadczenie.

Skontaktuj się i skorzystaj z kompleksowej oferty przygotowanej w celu spełnienia Twoich oczekiwań.

Dedykowany doradca Premium czeka na kontakt z Twojej strony.

Do zobaczenia.

Zespół Guardian Premium Estates